Priboi si Asociatii, windykacja długów Rumunia

Priboi si Asociatii, windykacja długów Rumunia jest nadal obecny w czołówce firm windykacyjnych w Rumunii, z szeroką otwartością na wszystkich klientów europejskich.
Dzięki szerokiemu gronu klientów, z większości sektorów gospodarki – transportu, rolnictwa, turystyki, przemysłu ciężkiego itp., Priboi si Asociatii jest odnoszącym sukcesy partnerem europejskich firm, które muszą odzyskać dług od rumuńskich firm.

„Mamy bogate portfolio zagranicznych klientów: niemieckiego, słowackiego, włoskiego, greckiego, bułgarskiego, hiszpańskiego, polskiego, którzy są dumni nie tylko z zaufania Rumunów do jakości usług Priboi si Asociatii, ale także zachodnich klientów …” Priboi si Asociatii , Andrei Priboi, który w 2010 roku myślał o firmie zajmującej się głównie profesjonalistami, firmami komercyjnymi, firmą, która pracuje dla swoich klientów tylko na podstawie udanej opłaty.

Obecnie usługi Priboi si Asociatii pozostają bez zmian – obciążenia zwrotne bez opłat za przejęcie, bez ukrytych opłat, płacą tylko za wynik, tak szybko jak to możliwe, jasne, przejrzyste dla każdego klienta.